Altın Regal Superb Yatak Fiyatları

At kılı ve İngiliz yünü kullanılarak elle yapılan bu yatak yumuşaklığıyla konfor, benzersiz yaylarıyla da destek verir

Yaylar
1,28 mm kalınlığında telden yapılan, 48mm çapında yaylar bağımsız paketler içine yerleştirilir ve petek şeklinde elle dizilir. Metrekarede yaklaşık 573 adet yay bulunur.
Yatak Bordürü
21 cm kalınlığındadır ve elde dikilen iki sıra özel kenar dikişi bulunur. 160×200 ve üzeri boyuttaki yatakların yan tarafında sekiz adet kulp vardır. Yatakların dört yanında hava delikleri bulunur. Kenarlar koruyucu pamuk dolguludur ve kalın dokulu kumaşla çevrilidir.

Dolgu Malzemeleri
1.000 g/m2 yoğunluğunda bağlanmış İngiliz yünü ve pamuk tüy geçirmez pamuklu ince bir kılıf içine doldurulmuş 1200 g/m2 uzun tüylü at kılı ve İngiliz yünü karışımı bulunur. Bunun üzerinde ise 900 g/m2 harmanlanmış Shetland Adası yünü ve pamuk kaplıdır. Bu malzemeler en kaliteli Belçika kumaşı ile kaplanıp keçe ponponlarla düğmelenir.
“Prestige” Divan

Yapısı
Hem vidalanmış hem de yapıştırılmış sağlam ahşap çerçevenin üzerine monte edilmiş olan 950 adet paket yay bulunur. Divan çerçevesi koruyucu dolguyla kaplı olduğu gibi ek koruma için kasa ve kumaşın arasına pamuklu kumaş döşenmiştir.

Divandaki Dolgular ve Döşeme
1.200 g/m2 doğal hindistancevizi lifli pedin üzerinde 1.200 g /m2 harmanlanmış İngiliz yünü ve pamuk bulunur. Koleksiyonumuzdan en kaliteli kaplama veya döşemelik kumaşlarla kaplanır.

GALERİ

Altın Regal Superb Yatak

Altın Regal Superb Yatak

Altın Regal Superb Yatak


* Fiyat için firma ile iletişime geçiniz.