Altın Baronet Superb Yatak Fiyatları

İngiliz yünü, pamuk ve at kılı kullanılarak yine elle yapılan bu yatak uykunuza konfor katar.

Yaylar
1,52 mm kalınlığında telden yapılan, 54mm çapında yaylar bağımsız paketler içine yerleştirilir ve petek şeklinde elle dizilir. Metrekarede yaklaşık 442 adet yay bulunur.

Yatak Bordürü
21 cm kalınlığındadır ve elde dikilen iki sıra özel kenar dikişi bulunur. 160×200 ve üzeri boyuttaki yatakların yan tarafında sekiz adet kulp vardır. Yatakların dört yanında hava delikleri bulunur. Kenarlar koruyucu pamuk dolguludur ve kalın dokulu kumaşla çevrilidir.

Dolgu Malzemeleri
Tüy geçirmez pamuklu ince bir kılıf içine doldurulmuş ve elle kendi üzerine iğnelenmiş at kılı üzerinde yaklaşık 1.000g/m2 yoğunluğunda örülmüş İngiliz yünü ve pamuk bulunur. Bunun üzerinde ise 1.200 g/m2 harmanlanmış İngiliz yünü ve pamuk kaplıdır. Bu malzemeler en kaliteli Belçika kumaşı ile kaplanıp keçe ponponlarla düğmelenir.
“De Luxe” Divan

Yapısı
Hem vidalanmış hem de yapıştırılmış sağlam ahşap çerçevenin üzerine monte edilmiş olan 600 adet paket yay bulunur. Divan çerçevesi koruyucu dolguyla kaplı olduğu gibi ek koruma için kasa ve kumaşın arasına pamuklu kumaş döşenmiştir.

Divandaki Dolgular ve Döşeme
1.200 g/m2 doğal hindistancevizi lifli pedin üzerinde 1.200 g /m2 harmanlanmış İngiliz yünü ve pamuk bulunur. Koleksiyonumuzdan en kaliteli kaplama veya döşemelik kumaşlarla kaplanır.

GALERİ

Altın BARONET SUPERB Yatak

Altın BARONET SUPERB Yatak

Altın BARONET SUPERB Yatak


*Fiyat için firma ile iletişime geçiniz.