Katlanır Yatak Fiyatları

Katlanır Yatak ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için katlaniryatak.com


EKO KATLANIR YATAK 150,00 TL

LÜKS KATLANIR YATAK 250,00 TL

NİRON KATLANIR YATAK 390 TL

NİRON XL KATLANIR YATAK 400,00 TL

PREMİUM KATLANIR YATAK 400,00 TL

Katlanır Yatak Nedir ?

Katlanır yatak otellerde misafiranelerde veya ek yatak ihtiyacı hissettiğimiz tüm alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ikiye veya başka varyasyonlarla katlanabilen somya ve 2 yada daha fazla parçalı yataktan oluşan, katlandığında taşıma tekerleri ile istenilen yere kolayca kaldırılabilen sistemlerdir.

Katlanır Karyola ve Katlanır Yatak Aynı mıdır ?

Katlanır yatak ve katlanır karyola aynı ürün olup farklı telafuz edilmektedir, katlanır yataklara katlanır somyada denmektedir.

Katlanır Yatak Nerelerde Kullanılır ?

Katlanır Yataklar otellerde refakatçi yatağı olarak, eczanelerde nöbetlerde kullanılmak üzere, evlerde ek yatak ihtiyacı için, yurtlarda evlerde ve iş yerlerinde uyku ihtiyaçlarınız için…

 

katlanır yatak listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. katlanır yatak listesine aşağıdaki alandan ulaşamazsanız lütfen katlanır yatak listesi için bizim ile iletişime geçiniz. katlanır yatak listeside yer alan linklere tıklayatak katlanır yatak listesinde beğendiğiniz ürünü uygun fiyatlara internet üzerinden satın alabilirsiniz. katlanır yatak listesinde yer alan ürünlerin bazıları internetten satış yapan sitelerde katlanır yatak listesi için tüm Türkiye için ücretsiz kargo olabilirken bazı firmalar katlanır yatak listesinde yer alan fiyatlar için ekstra kargo ücreti talep edebilirler. katlanır yatak listesinde yer alan kampanya fiyatları firmanın değişiklik yapması durumunda geçersizdir. katlanır yatak listesi için burada yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. katlanır yatak listesinde yer alan yataklar için belirtilen özellikler üretici firmaların web sitesinden bilgilendirme amaçlı alınmıştır. katlanır yatak listesinde yer alan yataklar için katlanır yatak listesinde yer alan fiyatlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Product name:

SKU:
Price:
category:
Currency:
Brandname:
Regularprice:
saleprice:
Offer available from:
offer valid upto:
offer_stock:
Offer condition:
product seller: