Altın Sublime Superb Yatak Fiyatları

En özel dolgu malzemeleri, Shetland Adası ve İngiliz yünü, at kılı, ipek ve moher- 1000’in üzerinde elle dizilmiş özel Vi-Spring paket yaylarının üzerine iki kat olarak serilmiştir.

Yaylar
1,32 mm kalınlığında telden yapılan, 51mm çapında yaylar bağımsız paketler içine yerleştirilir ve petek şeklinde elle dizilir. Metrekarede yaklaşık 840 adet yay bulunur.

Yatak Bordürü
23 cm kalınlığındadır ve elde dikilen dört sıra özel kenar dikişi bulunur. 160×200 ve üzeri boyuttaki yatakların yan tarafında sekiz adet kulp vardır. Yatakların dört yanında hava delikleri bulunur. Kenarlar koruyucu pamuk dolguludur ve kalın dokulu kumaşla çevrilidir.

Dolgu Malzemeleri
İngiliz yünü üzerinde tüy geçirmez pamuklu ince bir kılıf içine doldurulmuş 1.525 g/m2 yoğunluğunda, elde kabartılmış uzun tüylü at kılı, gerçek Shetland Adası yünü, ipek ve moher karışımı bulunur. Bunun üzerinde ise 1.200 g/m2 harmanlanmış Shetland Adası yünü ve pamuk kaplıdır. Bu malzemeler en kaliteli Belçika kumaşı ile kaplanıp keçe ponponlarla düğmelenir.
“Sovereign” Divan

Yapısı
Hem vidalanmış hem de yapıştırılmış sağlam ahşap çerçevenin üzerine monte edilmiş, pamuklu kılıflar içine elle yerleştirilmiş olan 1344 adet paket yay bulunur. Divan çerçevesi koruyucu dolguyla kaplı olduğu gibi ek koruma için kasa ve kumaşın arasına pamuklu kumaş döşenmiştir.
Divandaki Dolgular ve Döşeme
1.200 g/m2 doğal hindistancevizi lifli pedin üzerinde 1.200 g/m2 harmanlanmış İngiliz yünü ve pamuk bulunur. Koleksiyonumuzdan en kaliteli kaplama veya döşemelik kumaşlarla kaplanır.

GALERİ

Altın Sublime Superb Yatak

Altın Sublime Superb Yatak

Altın Sublime Superb Yatak


* Fiyat için firma ile iletişime geçiniz.