İşbir Seacell & Wellnes Yatak Fiyatları

Denizyosunu Özlü, Stress Azaltıcı Paket Yaylı Yatak

Birbirinden bağımsız özel paket yaylar ile ekstra yumuşak bir yataktır. Yatak içindeki 7 bölgeli yay sistemi ses yapmaz, zamanla deforme olmaz. Yatağın üst kısımda kullanılan 5 cm yüksekliğindeki viskoelastik malzeme ile vücut üzerinde oluşan basınç minimuma indirgenir. SeaCell&Wellness Anti-Stress Paket Yaylı Yatak, yumuşak yapısı ve anti-stres özelliği ile denizden gelen konforu vücudunuzla buluşturur. Bunların yanı sıra Quallofil ® Allerban® dolgu elyaflarıyla mükemmel hijyen sağlar. Anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyeldir. Tek yönlü bir yataktır. Özel kapitone desen uygulanmıştır.

Vücudunuz ve zihniniz için gün boyu stresten arınmanız çok önemlidir. Mükemmel elektrik iletkenliğine sahip olan karbon fiberli kumaşlarla vücudunuzda birikmiş olan elektrik ve gerginlik yaratan stresi uykunuz sırasında vücudunuzdan atmanız artık mümkün…

SeaCell&Wellness Anti-Stress yataklarda özünde deniz yosunu bulunan karbon fiberli SeaCell kumaş kullanılmaktadır. Deniz yosunu bünyesinde bulunan zengin maddeler nedeniyle Çin tıp tarihinde özellikle cilde faydaları ile yer alır. SeaCell kumaş cildinize yumuşaklık ve tazelik katar. Elektrik iletken yapısıyla vücudunuzda gün içinde biriken elektriği uykunuz sırasında atabilmenize yardımcı olur. SeaCell kumaşı, hissedilebilir konforu sağlıkla buluşturur, çeşitli işlemlerden geçirilerek, sıradan tekstil ürünlerinden farklı olarak nefes alır ve yumuşaklık kazanır. İstenmeyen kokuları önlerken uyandırdığı temizlik hissi ile yatağınızda güven içinde uyumanızı sağlar.

GALERİ

İşbir Seacell & Wellnes Anti-Stress Pocket Yatak


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir