Bellona Viscojell Hijyen Yatak Fiyatları

· Güne dinlenmiş olarak başlamak isteyenler için tasarlanan Viscojell Hijyen yatağımız SL kesintisiz yay sistemiyle üretilmiştir ve tam ortopedik ve sert yatak isteyenler için geliştirilmiştir.

· Viscojell teknolojili yeni yatağımız, gün boyu kaybedilen enerjinin uyku sırasında tekrar kazanılmasını sağlamak için eşsiz bir konfor sunmakta, Triple Fresh teknolojili yeni kumaşı ile de açık havada uyuma hissini yaşatmaktadır.

· Viscojell Teknolojisi; vücut ağırlığına ve ısıya duyarlı Viscojell süngeri, vücudun şeklini alarak kan dolaşımını rahatlatır, kas ve sinirler üzerindeki baskının azaltılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki mikrojel karışımı sayesinde vücut ısısını dengeler, terlemeyi önler, ısı iletkenliğini maksimum düzeyde tutar.

· Triple Fresh Teknolojisi ile havayı tazelemek, yenilemek ve yaşam alanımızdaki hava kalitesini sağlıklı bir değerde tutmak mümkün. Bu teknoloji; yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen istenmeyen koku ve gazları ortamdan uzaklaştırarak havayı temizleyen yeni nesil çevre dostu bir üründür. Yapısında bulunan özel formülasyonlu metal kompleksler sayesinde Triple Fresh, uyku atmosferindeki zararlı gaz gruplarıyla 3’ lü katalizör etkisiyle reaksiyona girip, onları ayrıştırarak zararsız solunum atıklarına dönüştürür.

· Triple Fresh ile formaldehit, sigara gazı, amonyak ve koku veren gazların elimine edildiği Almanya’ da Çevre Sağlık Enstitülerinde yapılan akredite testlerle kanıtlanmıştır. Yıkama ile etkisini kaybetmez.

GALERİ

Bellona Viscojell Hijyen Yatak

Bellona Viscojell Hijyen Yatak

Bellona Viscojell Hijyen Yatak


Bellona Viscojell Hijyen Yatak Fiyatları

* Ürün ve stok bilgileri için firma ile iletişime geçiniz.