Bellona Viscojell Fresh Yatak Fiyatları

Yatağın üst yüzeyindeki Viscojell Teknolojili özel ped ve 6 spirli Bonel yay sistemiyle konforlu ve rahat bir uyku ortamı sunan yeni yatağımızın kumaşında Triple Fresh apresi kullanılmıştır. Vücut yapısına tam uyum sağlayan ve yatakta dönmeleri ve terlemeleri önleyen VISCOJELL FRESH Yatağımız vücut yapısına tam destek sağlayarak, gün boyu kaybedilen enerjinin uyku sırasında tekrar kazanılmasını sağlamaktadır.

· Viscojell Teknolojisi; vücut ağırlığına ve ısıya duyarlı Viscojell süngeri, vücudun şeklini alarak kan dolaşımını rahatlatır, kas ve sinirler üzerindeki baskının azaltılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki mikrojel karışımı sayesinde vücut ısısını dengeler, terlemeyi önler, ısı iletkenliğini maksimum düzeyde tutar.

· Triple Fresh Teknolojisi ile havayı tazelemek, yenilemek ve yaşam alanımızdaki hava kalitesini sağlıklı bir değerde tutmak mümkün. Bu teknoloji; yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen istenmeyen koku ve gazları ortamdan uzaklaştırarak havayı temizleyen yeni nesil çevre dostu bir üründür. Yapısında bulunan özel formülasyonlu metal kompleksler sayesinde Triple Fresh, uyku atmosferindeki zararlı gaz gruplarıyla 3’ lü katalizör etkisiyle reaksiyona girip, onları ayrıştırarak zararsız solunum atıklarına dönüştürür. Triple Fresh ile formaldehit, sigara gazı, amonyak ve koku veren gazların elimine edildiği Almanya’ da Çevre Sağlık Enstitülerinde yapılan akredite testlerle kanıtlanmıştır. Yıkama ile etkisini kaybetmez.

GALERİ

Bellona Viscojell Fresh Yatak

Bellona Viscojell Fresh Yatak


Bellona Viscojell Fresh Yatak Fiyatları

* Ürün ve stok bilgileri için firma ile iletişime geçiniz.