Bellona Reform Süper Yatak Fiyatları

Konfor artırıcı 6 sipirli bonel yay kullanılarak üretilen ve bu özellik sayesinde daha fazla esneme ve vücudun yapısına uyum sağlayan yeni yatağımızı diğer yataklarımızdan ayıran en üstün özelliği bir yüzeyinin yumuşak, bir yüzeyinin sert olmasıdır.
Yatağın her iki yüzeyine takılan fermuarlı şiltesi, ekstra konfor arayanlar için özel olarak hazırlandı. Yumuşak yüzeyi yatakta konfor arayanların ihtiyacına cevap verirken, sert yüzey bel ve sırt ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Yatak kumaşında, doğanın mucizesi gümüş iyonlarının, nano teknoloji kullanılarak kumaşa nüfuz ettirilmesi ile kazandırılan Silver Max teknolojisi uygulanmıştır. Bu teknoloji yatakta kötü bakterilerin oluşumunu engeller, faydalı bakterilere zarar vermez. Gümüş iyonlar, antibakteriyel ve antimikrobiyel yapısı ile mantar ve küf oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Reform Süper lüks yatak, mikro organizmaların açtığı kötü kokuları ortadan kaldırarak, sağlıklı ve hijyenik bir uyku ortamı sunar. Reform Süper Lüks yatak, terlemeden sonra oluşan kötü kokuları önleyici Anti Odor özelliği sayesinde uykuda terlemenin kabus olmaktan çıkmasına yardımcı olur.

Günlük hayatın yorgunluğunu ve stresini uykuda atarak, güne daha sağlıklı başlayabilmek için, Silvermax teknolojisinin antistatic yapısı, kumaş üzerinde uygulanan anti stres özellikli relaxtic apre, uyku düzenini ve kalitesini bozan statik elektriğin ortadan kaldırılmasına destek oluyor.

GALERİ

Reform Süper Lüks Yatak

Reform Süper Lüks Yatak


Bellona Reform Süper Yatak Fiyatları

* Ürün ve stok bilgileri için firma ile iletişime geçiniz.