Bellona Offset Form Yatak Fiyatları

Bellona uyku teknolojisinin sunduğu eşsiz bir yenilik olan ALOE VERA apreli kumaşlı, Offsettech yay sistemli, ergonomi dostu bir yataktır. Aloe Vera sayesinde cildinizin serinlemesine ve daha kısa sürede uykuya geçişe yardımcı olan, yumuşak dokulu kumaşı ile yatak ve uyku keyfini maksimum seviyeye çıkaran bir üründür.

Ofsetform yataklarda kullanılan Offsettech yay teknolojisi, vücut hareketlerine hızla cevap veren, vücudu her noktadan destekleyen, kullanıcıların rahat ve sağlıklı bir uyku uyumasına yardımcı olan bir sistemdir. Yatağın kenarlarına yüksek dansite süngerlerle özel havuzlama sistemi yapılmıştır. Havuzlama sistemi ile yatağın kenarlarının çökmeye karşı mukavemeti artırılmıştır.

Yatağın üst yüzeyinde soft sünger kullanılarak hazırlanmış Euro top katmanı bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde ekstra konfor ve rahatlık sağlanır.

Offsetform yataklar çift yüz kullanım özelliğine sahip olup, eurotop katmanlı yüzey yumuşak, diğer yüzeyi ise sert yatak tercih edenlerin ihtiyacına cevap verir.

GALERİ

Offset Form Yatak-

Offset Form Yatak

Offset Form Yatak


Bellona Offset Form Yatak Fiyatları

* Ürün ve stok bilgileri için firma ile iletişime geçiniz.