Altın Devonshire Yatak Fiyatları

% 100 yün, Devonshire

Vi Spring ödüllü koleksiyonuna Devonshire modelini katarak tümüyle yün bir yatak yarattı.

Bu yeni dizaynda her bir yatak platinyum sertifikalı saf yün ile elle doldurulur. Bu yün fabrikanın da bulunduğu Devonshire kıyılarından gelmektedir.

Yün, yatak yapımında ideal bir malzemedir. Yumuşak, dayanıklı ve sıcak; bu özellikler de hayatınızı değiştirecek bir uyku gerekli unsurlardır. Yünün kompleks yapısı sayesinde yaz zamanı serin, kışın ise sıcak ve rahat olmanızı sağlar.
Vi Spring’in deneyimli uyku uzmanı Dr Neil Stanley’e göre ortalama bir insan uykusunda 0.237 litre nem kaybeder, bu yüzden yatak yapımında kullanılan yün bu nemi uyku sırasında uykunuzu etkilemeden havaya karıştırır ve bu da temiz ve hijyenik bir uyku uyumanızı sağlar.

Yaylar
1,52 mm kalınlığında telden yapılan, 54mm çapında yaylar bağımsız paketler içine yerleştirilir ve petek şeklinde elle dizilir. Metrekarede yaklaşık 442 adet yay bulunur.
Yatak Bordürü
21 cm kalınlığındadır ve elde dikilen iki sıra özel kenar dikişi bulunur. 160×200 ve üzeri boyuttaki yatakların yan tarafında sekiz adet kulp vardır. Yatakların dört yanında hava delikleri bulunur. Kenarlar koruyucu pamuk dolguludur ve kalın dokulu kumaşla çevrilidir.
Dolgu Malzemeleri
Tüy geçirmez pamuklu ince bir kılıf içine doldurulmuş ve elle kendi üzerine iğnelenmiş at kılı üzerinde yaklaşık 1.000g/m2 yoğunluğunda örülmüş İngiliz yünü ve pamuk bulunur. Bunun üzerinde ise 1.200 g/m2 harmanlanmış İngiliz yünü ve pamuk kaplıdır. Bu malzemeler en kaliteli Belçika kumaşı ile kaplanıp keçe ponponlarla düğmelenir.
“Wool De Luxe” divan
Sıralı paket yay sistemi içerir. Bu sistem hareketlere karşı destekleyici bir rol oynayıp uyku sırasında partnerinizin hareketlerinden minimum etkilenmeniz için destek sağlar.

GALERİ

Altın Devonshire Yatak

Altın Devonshire Yatak

Altın Devonshire Yatak


* Ürün fiyatı için lütfen firma ile iletişime geçiniz…