Visko Love OUTLAST Adaptive Comfort yatak fiyatları

Visko Love OUTLAST Adaptive Comfort özellikleri
Na çok sıcak, Ne çok soğuk, Tam ideal…

Hava kanalları içeren soft sünger, Hava sirkülasyonunu maksimuma çıkartmak amacı ile yatak kılıfının yan yüzeylerinde kullanılan özel spacer kumaş, Space Foundation tarafından NASA için tasarlanmış olan Outlast® Adaptive Comfort® kumaş.

Visco Elastic malzemenin altında kullanılan özel soft süngerimize uygulanan özel kesim ile açılan 22 adet hava kanalı sayesinde extra hava sirkülasyonu sağlanmaktadır. Yataktaki hava sirkülasyonunu maximuma yükseltmek amacı ile yatak kılıfının yan yüzeylerinde kullanılan spacer kumaş, üç boyutlu yapısı ile hava sirkülasyonu yaparak, ısıyı ve nemi kontrol etmektedir.

Outlast® Adaptive Comfort® teknolojisi Space Foundation tarafından NASA için tasarlanmış olup, endüstriyel ortama sunulmuştur. Sağlıklı bir uyku için iyi bir yatak kadar, vücut sıcaklığının dengelenmeside çok önemlidir. Sizlere daha konforlu bir uyku sunmayı hedefleyen firmamız visco elastic ?memory foam? teknolojisi ile ürettiği yataklarında Outlast® Adaptive Comfort® teknolojisi ile üretilen yatak kumaşlarını kullanmaya başlamıştır. Bildiğimiz gibi vücut sıcaklığımız yükseldiğinde, insan vücudu deriyi serinletmek amacı ile doğal olarak terler. Özellikle uyku sırasında vücut ısısının dengelenmesi, daha konforlu ve dinlendirici bir uyku için çok önemlidir.

Outlast® Adaptive Comfort® teknolojisi ile üretilen yatak kumaşı, içerisindeki mikroskobik kapsüller sayesinde vücut sıcaklığını gece boyunca dengede tutar. Vücut ısısı yükseldiğinde kumaş içerisinde bulunan mikroskobik kapsüller fazla ısıyı emerek depolar ve böylece daha az terleriz. Vücut ısısı düştüğünde ise depoladığı bu ısıyı geri vererek uyku süresince ihtiyacınız olan konforu sağlar.

Visko Love OUTLAST Adaptive Comfort yatak fiyatları:
mevcut değil, üretilmiyor


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: