Visko Love NATURAL VISCO fiyatları

Visko Love NATURAL VISCO 60 özellikleri
Akıllı yatak ve tastıkların fantastik rüyası.

Hint yağı doğaya dönüş nedeni ile Visco Elastic yatak ve yastıkların üretiminde kullanılan, fossil yakıtları minimize etmek amacıyla yapılan Ar-ge çalışmaları sonucunda, ilk defa düşük flexible foam polyollar ile hint yağı kullanma imkanı oluşmuştur. Bu sayede, ürün içindeki fossil yakıt kullanımı azaltılarak uyku kalitesinin arttırılması hedeflenmiştir. Böylece ilk defa yenilebilir kaynaklarla kimyasal üretim birleşmiştir.

 

Hint yağı binlerce yıldır tedavi amaçlı olarak kullanılmıştır. Halen günümüzde de ilaç, kozmetik ve sabun sektörlerinde kullanılmaktadır.

 

VİSKO LOVE NATURAL VISCO 60 yataklarımız vücudu her noktadan destekler, gördüğü boşlukları doldurarak, kesintisiz uyku için ideal bir ortam yaratır. Vücut ısısına, basınca ve ortam sıcaklığına karşı duyarlıdır. Uyku esnasında omurganızın doğru bir çizgide kalmasına, uyku esnasındaki istem dışı hareketlerinizin önemli ölçüde azalmasına, yatağın vücuda uyguladığı basıncı en aza indirerek, kan dolaşımınızın düzenlenmesine ve olası eklem ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

Visko Love NATURAL VISCO 60 fiyatları:

Tek kişilik 90×190 = 738 TL | Çift kişilik 150×200 = 1278 TL
natural-60-fiyatlar