Visko Love NATUR SOYA yatak fiyatları

Visko Love NATUR SOYA
Tüm dünyaya yayılan mucizevi bitki “SOYA” özlü yatak özellikleri:

İdeal bir bitkisel yağ olan soya yağı hafif tatlı ve kokusuz bir yağdır. Sağlığına özen gösteren kişiler tarafından hemen kabul edilen soya yağı, firmamız tarafından da ürünlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Visco elastic malzeme ile soya yağını birleştiren firmamız ortaya çıkan yeni naturSOYA ürünleri ile sizlere daha fazla konfor sunmayı hedeflemektedir. Doğal soya yağı katkılı visco elastic malzemeden üretilen yatak ve yastıklarımızın kılıflarında da soya lifi kullanılarak daha fazla konfor sağlanması hedeflenmiştir.

Soya’nın insan vücuduna bitkisel protein sağlama özelliği bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde kurutma ve nemi absorbe etme özelliği bulunmaktadır. İpeksi görünüşü soya kumaşını zarif hale getirir.

Tüm bakteri ve mikropların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ultra-viyole radyasyon ışınlarını emme özelliği %99.8’e kadar ulaşabilmektedir. TV ve benzeri ev aletleri tarafından yayılan elektro-manyetik dalgaları %77’nin üzerinde oran ile tutmaya yardımcı olur.

VİSKO LOVE NATUR SOYA yataklarımız vücudu her noktadan destekler, gördüğü boşlukları doldurarak, kesintisiz uyku için ideal bir ortam yaratır. Vücut ısısına, basınca ve ortam sıcaklığına karşı duyarlıdır. Uyku esnasında omurganızın doğru bir çizgide kalmasına, uyku esnasındaki istem dışı hareketlerinizin önemli ölçüde azalmasına, yatağın vücuda uyguladığı basıncı en aza indirerek, kan dolaşımınızın düzenlenmesine ve olası eklem ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

Visko Love NATUR SOYA yatak fiyatları yok çünkü artık üretilmemekte.