Mondi Orga Season Yatak Fiyatları

Orga Season yatak modelimizin diğer yatak modellerinden farklılığı, en önemli özelliği iki yönlü yazlık-kışlık olarak kullanılabilmesidir.

Kışlık yönü,Woolex teknolojisi ile soğuk kış aylarında vücut ısısını,içerisinde bulunun yün katmanı ve Woolex kumaş sayesinde dengeler ve ısı kaybı yaşanmasını önler.

Yazlık yönü,yaz aylarında yüksek nem ve sıcaklığın etkisiyle oluşan terleme problemini,Fresh Ice teknolojisinin hızlı koruma özelliği sayesinde serinletici bir ferahlığa bırakır.

Orga Season yatağımız Pocket yay sistemi ile,omurga yapısını 5 noktadan destekleyen birbirinden bağımsız çalışan,eklem ağrılarının giderilmesine yardımcı olur,bel ve sırt ağrılarını azaltarak vücudunuza tam ortopedik mükemmel destek ile kas ağrılarını azaltır.

Dört mevsim, konfor özelliğiyle ısı düzenleyici mikrokapsüller, vücudunuza gerektiğinde serinletici etki vererek daha kesintisiz ve rahat bir uyku sağlar.Vücudunuzun ideal sıcaklık seviyesini korur.

FRESH ICE TEKNOLOJİSİ
Ortam ısısının fazla olması, vücut ısısının dengede kalmasını zorlaştırır. Bu nedenle sıcak yaz günlerinde uykuya dalma ve uykuyu sürdürmede zorluk yaşanır. OrgaSeason organik yatagın doğal pamuklu yüzeyi vücudunuza gerektiğinde serinletici etki vererek daha kesintisiz ve rahat bir uyku sağlar. Yaz aylarında yüksek nem ve sıcaklığın etkisiyle oluşan terleme problemi, Fresh Ice teknolojisinin hızlı koruma özelliği sayesinde serinletici bir ferahlığa dönüşür.

GALERİ

Mondi Orga Season Yatak