Mondi Comfort Clean Yatak Fiyatları

Comfort & Clean yatak Ultra Ortopediktir. Rahatsız bir yatakla gününüz de kötü geçer. Sağlıklı bir uyku için geliştirilen Ultra Ortopedik Comfort & Clean, omurga sisteminizle dost bir yataktır. Vücudunuza maksimum destek sağlar. Bel ve boynunuzu koruma altına alarak, ideal bir uyku ortamı oluşturulmasına yardım eder.

Comfort & Clean yatakta, iki kumaş özelliği bir arada kullanılmıştır. Gelişmiş hava geçirgenliği, terlemeyi önlemeye yardımcı ve su itici yapısıyla Safe & Clean, hijyenik bir uyku için mükemmel seçimdir. Bu kumaş, herhangi bir kaplama olmadan, benzersiz özelliklere sahip olduğu için gözenekleri de hep açıktır. Tüm bu özelliklerine rağmen, yumuşacık bir tuşeye sahiptir. Yıkamaya dayanıklı yapısıyla, uzun yıllar, özelliklerini kaybetmeden kullanılabilir.

Comfort & Clean yatak fermuarlıdır. Kolay temizlenebilir. Üst pedi kolayca çıkarılıp yıkanır. Yıllarca tertemiz, hijyenik bir uyku ortamı sağlar.

Comfort & Clean yatak, yüksek karbonlu çelik telden üretilen havuzlamalı Bonel Yay sistemine sahiptir. Omurgaya tam destek veren Bonel yaylar, orta sertlikte ya da daha sert yatak arayanların tercihidir. Özellikle, bel ve boyun rahatsızlığı olanlar bu tip yataklarda daha rahat edebilirler.

GALERİ

Mondi Confort Clean Yatak

Mondi Confort Clean Yatak