İstikbal İdeal Form Yatak Fiyatları

Kişiye özel ideal uyku için…

Rahat ve huzurlu bir uyku için eşinizle ihtiyaçlarınız, tercihleriniz farklı mı? Sizi İstikbal;in “kişiye özel” rahatlık sunan yatak serisindeki Ideal Form Yatağı ile tanıştıralım.

Oksijen Terapi ile geliştirilen Ideal Form yatak, bir yanı sert, diğer yanı yumuşak yapısı ile aynı yatakta kişiye özel iki farklı rahatlık sunuyor.

Ideal Form’da ekstra rahatlık sağlayan iki bölgeli Torba Yay Sistemi yatağın yapısını destekliuor ve omurga için sağlıklı uyku ortamını oluşturuyor.

Ideal Form yatağın Oksijen Terapi teknolojisi ile geliştirilmiş kumaşı ortamdaki oksijenin negatif iyon yoğunluğunu artırmaya yardımcı oluyor. Kan dolaşımını düzenleyerek yorgunluk hissinin azalmasına etki ediyor.

Kenarları, köşeleri ve ağırlığı taşıyan bölümleri kenar destek süngerleri ile güçlendirilen Ideal Form yatak, oturma ya da yatmadan kaynaklanan bozulmalara ve zamanla oluşabilecek çökmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip.
İdeal Form yatağın size özel hali!
İstikbal’in Oksijen Terapi teknolojisi ile geliştirdiği Ideal Form yatağı, ister Bölgesel Konfor özelliğiyle, isterseniz tamamen sert ya da tamamen yumuşak konfor seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.

Ideal Form Bölgesel Konfor; Oksijen Terepi teknolojisinin konforunu bir yanı sert bir yanı yumuşak bir yatakta yaşamak isteyenler için.

Ideal Form Sert Konfor; Oksijen Terapi teknolojisinin konforunu tamamen sert bir yatakta yaşamak isteyenler için.

Ideal Form Yumuşak Konfor; Oksijen Terapi teknolojisinin konforunu tamanen yumuşak bir yatakta yaşamak isteyenler için.

GALERİ

İstikbal İdeal Form Yatak


* Stok ve ürün fiyatları için firma ile iletişime geçiniz.