İşbir Lavender Garden Yatak Fiyatları

Lavanta Kokulu Paket Yaylı Yatak

Yumuşak yatak tercih edenler için tasarlanmış, lavanta kokulu, paket yaylı bir yataktır. Birbirinden bağımsız özel paketler içine yerleştirilmiş 7 bölgeli yaylar ses yapmaz, zamanla deforme olmaz, bir noktada uygulanan yük diğer noktalarda hissedilmez. Yatağın üst kısmında kullanılan 5 cm yüksekliğindeki viskoelastik malzeme ile vücut üzerinde oluşan basınç minimuma indirgenir. Quallofil® Allerban® dolgu ile hijyenik bir ortam sağlanır. Anti-mite, anti-mantar, anti-bakteriyeldir. Tek yönlü bir yataktır. Özel kapitone desen uygulanmıştır.

Doğa, en güzel kokularından biriyle uyku teknolojisinde yerini alıyor. Temizlik ve anti-stres deyince akla gelen ilk koku olan lavanta şimdi nanoteknoloji sayesinde yatak kumaşlarınızda. Sıradan yataklarda daha önceleri kullanılan ve kısa sürede etkisini yitiren koku apresinden farklı bir teknoloji olan mikrokapsülleme yöntemi kullanılarak üretilen Lavander Garden yataklar, yatak odanızı uzun süre lavanta bahçesi kokusu ile dolduruyor. Lavander Garden yataklarda lavantanın serinletici, sakinleştirici ve stres azaltıcı etkisi ile kısa sürede uykuya dalar, uykudan dinlenmiş ve zinde bir şekilde uyanırsınız.
“lavanta bahçelerinin rüzgarı yatak odanızda…”

Advanced Micro Encapsulation System
Mikrokapsülleme yönteminde mikroskobik düzeyde koku zerrecikleri dış etkenlerden korunması için özel bir polimerik çeperle kaplanarak, 1 cm2’de milyarlarca tanecik boyutunda yer alacak şekilde kumaş dokusu içine yerleştiriliyor. Kullanılmadığı zaman koku zerrecikleri kapalı konumda kalıyor. Kullanılırken sürtünme, temas veya belirli bir ağırlıkla patlayarak mikrokapsül açılıyor ve kokular ortama salınıyor. Bu sayede yatağınızın yıllarca, her dokunuşta taptaze lavanta kokması sağlanıyor.

GALERİ

İşbir Lavender Garden Pocket Yatak