Bellona Reform Yatak Fiyatları

Dünyanın en gelişmiş yay sistemlerinden olan SL Yay sistemi kullanılarak üretilen yeni ürünümüz Reform Ultra Ortopedik , sert yatak tercih eden, konfor ve ergonomiyi bir arada arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır.Yatak kumaşında, doğanın mucizesi gümüş iyonlarının, nano teknoloji kullanılarak kumaşa nüfuz ettirilmesi ile kazandırılan Silver Max teknolojisi uygulanmıştır. Bu teknoloji yatakta kötü bakterilerin oluşumunu engeller, faydalı bakterilere zarar vermez. Gümüş iyonlar, antibakteriyel ve antimikrobiyel yapısı ile mantar ve küf oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Reform Ultra Ortopedik yatak, mikro organizmaların açtığı kötü kokuları ortadan kaldırarak, sağlıklı ve hijyenik bir uyku ortamı sunar. Reform Ultra Ortopedik yatak, terlemeden sonra oluşan kötü kokuları önleyici Anti Odor özelliği sayesinde uykuda terlemenin kabus olmaktan çıkmasına yardımcı olur.

Günlük hayatın yorgunluğunu ve stresini uykuda atarak, güne daha sağlıklı başlayabilmek için, Silvermax teknolojisinin antistatic yapısı, kumaş üzerinde uygulanan anti stress özellikli relaxtic apre, uyku düzenini ve kalitesini bozan statik elektriğin ortadan kaldırılmasına destek oluyor.

Reform Ultra Ortopedik yatağımız, yatakta görsellik arayanlar için son trendlere uygun şık desenler sunuyor. Yatakta kullanılan özel desen seçenekleri ile müşterilerimize farklı kumaş alternatifi sunulabilecektir. Ayrıca 30 günlük koşulsuz iade kapsamında satışa sunulan yatağımız sizlerin memnuniyeti için tasarlandı…
REFORM SUPER LUX YATAK
Dünyanın en gelişmiş yay sistemlerinden olan SL Yay Sistemi kullanılarak üretilen Reform Ultra Ortopedik, sert yatak tercih eden, konfor ve ergonomiyi bir arada arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır.

Her iki yatağımızın kumaşında da, doğanın mucizesi gümüş iyonlarının nano teknoloji kullanılarak kumaşa nüfuz ettirilmesi ile kazandırılan Silver Max Teknolojisi uygulanmıştır. Bu teknoloji, yatakta kötü bakterilerin oluşumunu engeller, faydalı bakterilere zarar vermez. Gümüş iyonlar, antibakteriyel ve antimikrobiyel yapısı ile mantar ve küf oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

GALERİ

Bellona Reform Süper Lüks Yatak


Bellona Reform Yatak Fiyatları

* Ürün ve stok bilgileri için firma ile iletişime geçiniz.