Bellona Bioenergy Comfort Yatak Fiyatları


Günlük hayattaki yoğun iş temposu, uykusuzluk, yorgunluk gibi birçok sebep, vücutta iletişim eksikliğine yol açar. İyi bir vücut iletişiminin göstergelerinden birisi dengedir. Bu ihtiyacı gidermek için tasarlanan Bioenergy Comfort yataklarda, vücudun dengesini artırmaya yardımcı olan Bioritmic Sleep kumaş teknolojisi kullanılmıştır.

Yatağın her tarafında aynı anda esneme sağlayan çift kat yay sistemi ile üretilen Bioenergy Comfort yatağın üst yüzeyinde yer alan ped uygulaması da ekstra konfor sağlar.

Bioenergy Comfort Yatak, alt katmanında kullanılan ve sıradan yaylara göre daha fazla omurga desteği sağlayan 6 Spirli Bonel Yay uygulaması ile vücut ergonomisine tam destek sağlar. Yatağın üst katmanında vücudun şeklini alan ve üst düzey bir konfor sunan Micropocket yaylar kullanılmıştır. Bonel ve Micropocket yayların bir arada kullanıldığı çift kat yay özellikli bir üründür.

Bioenergy Comfort yatağın üst katmanında kullanılan ve vücudun ihtiyaç duyduğu konforu sağlamak amacı ile tasarlanan ped katmanı, orta sertlikte yatak tercih edenler için geliştirilmiştir.Ekstra kullanım rahatlığı ve konfor sunan özel ped uygulaması ve çift kat yay özelliği sayesinde yataktaki konfor ön plana çıkmaktadır. Bioritmic Sleep teknolojisi ile geliştirilen yumuşak tuşeli örme kumaş ve yatağın kenarlarında kullanılan tay tüyü kumaş uygulaması üründe görsel zenginlik sağlamaktadır.

GALERİ

Bellona Bioenergy Comfort Yatak

Bellona Bioenergy Comfort Yatak

Bellona Bioenergy Comfort Yatak


Bellona Bioenergy Comfort Yatak Fiyatları

* Ürün ve stok bilgileri için firma ile iletişime geçiniz.