Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları


Uygun fiyat, büyük fırsat!
Kaliteli bir uyku için ürün gamımızda yer alan en ekonomik seçenektir.
Özel olarak dokunmuş jakarlı kumaşla kapitone edildiği için estetik bir görünüme sahiptir.
Yapımında kullanılan havalandırma kapsülleri sayesinde hava dolaşımı sağlayarak koku ya da bakteri oluşumunu engeller ve terlemeyi önler.
Çift taraflı kullanılabilen yatağınız, iki tarafında da iyi bir uyku için tasarlanmıştır.
Her iki yüzeyde birer adet 800 gr/m2 sert keçe kullanılmıştır. Böylelikle vücut ağırlığının yaylar üzerinde dağıtılması sağlanmıştır.
İçinde yüksek yoğunluklu plaka ve takoz sünger olduğundan vücut şeklinizi destekler.
Yaylar yorma sistemiyle güçlendirilerek dayanıklılıkları yükseltilmiştir. Böylece yayların kullanım sırasında çökmesi önlenmiş ve yatağınızın kalitesi artırılmıştır.
Yataklarda kullanılan 2.2 mm’lik bonel yay, metallerin mekanik özelliklerini geliştirmek amacıyla uygulanan ısıl işlemden geçirilmiş ve daha uzun ömürlü hale getirilmiştir.
18 cm yüksekliğindedir.
Dünya teknolojisinin ürünü olan elyaf Primavat dolgu maddesi tüm yüzeylerde kullanılmıştır.

Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesine aşağıdaki alandan ulaşamazsanız lütfen Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesi için bizim ile iletişime geçiniz. Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listeside yer alan linklere tıklayatak Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesinde beğendiğiniz ürünü uygun fiyatlara internet üzerinden satın alabilirsiniz. Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesinde yer alan ürünlerin bazıları internetten satış yapan sitelerde Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesi için tüm Türkiye için ücretsiz kargo olabilirken bazı firmalar Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesinde yer alan fiyatlar için ekstra kargo ücreti talep edebilirler. Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesinde yer alan kampanya fiyatları firmanın değişiklik yapması durumunda geçersizdir. Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesi için burada yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesinde yer alan yataklar için belirtilen özellikler üretici firmaların web sitesinden bilgilendirme amaçlı alınmıştır. Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesinde yer alan yataklar için Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları listesinde yer alan fiyatlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

GALERİ

Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak


Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak Fiyatları

Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak 80*190cm Yatak 180 TL
Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak 90*190cm Yatak 215 TL
Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak 140*200cm Yatak 350 TL
Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak 150*200cm Yatak 385 TL
Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak 160*200cm Yatak 425 TL
Doğtaş Life Serisi Ekodo Yatak 180*200cm Yatak 455 TL