Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları


KADIN VE ERKEK VÜCUDUNA ÖZEL ÇİFT BÖLGELİ YATAK

Doğtaş arge birimi tarafından geliştirilen Premium yatakta, bay ve bayan vücut anatomisine uygun iki ayrı zone uygulaması ile bayan bölgesinde 7 zonlu, bay bölgesinde 5 zonlu pocket yay sistemi kullanılır.
Bay ve bayan vücudunun her bölgesi ayrı basınçta birbirinden bağımsız özel pocket yaylar ile desteklenerek kişiye özel konfor sağlar.
Pocket yay sistemi ve yüksek yoğunluktaki sünger desteği ile vücudun ihtiyacı olan maksimum desteği sağlar.

Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesine aşağıdaki alandan ulaşamazsanız lütfen Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesi için bizim ile iletişime geçiniz. Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listeside yer alan linklere tıklayatak Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesinde beğendiğiniz ürünü uygun fiyatlara internet üzerinden satın alabilirsiniz. Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesinde yer alan ürünlerin bazıları internetten satış yapan sitelerde Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesi için tüm Türkiye için ücretsiz kargo olabilirken bazı firmalar Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesinde yer alan fiyatlar için ekstra kargo ücreti talep edebilirler. Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesinde yer alan kampanya fiyatları firmanın değişiklik yapması durumunda geçersizdir. Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesi için burada yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesinde yer alan yataklar için belirtilen özellikler üretici firmaların web sitesinden bilgilendirme amaçlı alınmıştır. Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesinde yer alan yataklar için Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları listesinde yer alan fiyatlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

GALERİ

Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak


Doğtaş Exclusive Serisi Premium Yatak Fiyatları

Doğtaş Exclusive Serisi Premium 150*200cm Yatak 1.250 TL
Doğtaş Exclusive Serisi Premium 160*200cm Yatak 1.285 TL